tmiro

tmiro

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
tmiro
Lavrov mu už odpísal?
 
pherkard
pherkard | 23.2.2022 18:28

Nemam FB a tak poprosim tych co maju a hlavne maju pevny zaludok na navstevu profilu AD - to fakt napisal, alebo je to sranda.
Sproste to na neho je tak akurat....


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 18:53

Pherkard: Jasné, že to je autentické. Ale sranda je, že na rozdiel od Blahu sa ho tam nikto nezastane. Všetci si z neho robia srandu... Pre neho je to FB konto kontraproduktívne...ibaže by bol masochista...


pherkard
pherkard | 23.2.2022 18:55

Nathanael | 23.2.2022 18:53
Dik za info. Ja si myslim, ze on si to ani neuvedomuje aky je sprosty, na druhu stranu ani Bilak nebol genius a ako dlho sa drzal hore.
Mozno si mysli, ze sa zopakuje 1968.


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 19:01

pherkard: Biľaka tam držali Rusi. Teraz by radi podržali Andreja. Zjavne kvalitnejšie kádre nevedia zohnať...


pherkard
pherkard | 23.2.2022 19:12

Nathanael | 23.2.2022 19:01
Ved na to som narazal a mam z toho strach. Nechcem uz zazit to co nasledovalo po 68. Uzil som si toho blahobytu az nad hlavu.


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 19:17

On January 11, 2022, US advisers Chris Rizzo and Todd Brown began working in the Defense Policy Directorate of the Ministry of Defense of Ukraine on a permanent basis.
We have also provided advisory services to reduce corruption and increase transparency within the Ministry of Defense and to help develop a modern combat training center.
More than 150 U.S. military advisers are in Ukraine.
For more than two years, some 300 American soldiers have been quietly helping train an enormous partner military in western Ukraine. “Every 55 days we have a new battalion come in and we train them,” said U.S. Army National Guard Capt. Kayla Christopher.

Tak sa mi zdá, že Amíci idú naozaj bojovať s Ruskom do posledného Ukrajinca.


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 19:52

Jojojo: Čiže Ukrajinci sú nesvojprávni? Alebo tých 300 US-manov sú nejakí nezničiteľní terminátori? Ale najmä - Rusko sa naozaj bojí, že by NATO na nich zaútočilo? Lebo ak nie, tak čoho sa akože boja?
Ale to sú len rečnícke otázky pre Teba. Mne je jasné, že ak politik nemá inú agendu, ako spasiteľský program, tak si tých nepriateľov vyyvárať musí...


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 19:52

Vytvárať malo byť...


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 20:29

Budí to vo svete otázky, do akej miery je Ukrajina ešte svojprávny štát, keď sú ministerstvá plné poradcov z USA a niektorých krajín NATO. Podľa mňa sú svojprávni asi tak, ako bol Slovenský štát - tiež na všetko dohliadal ríšsky veľvyslanec a "poradcovia" na ministerstvách.

Šachová partia nemusí skončiť rozdrúzganou šachovnicou. Niekedy sa súper vzdá, keď vidí, že nemôže vyhrať.
Máš sľúbenú nejakú platinovú baňu na Urale, keď to chceš riskovať? Či len tak, z pasie? Alebo sa bojíš Rusa, z ktorého si istí ľudia vytvorili nepriateľa, lebo povedať, že ide o lúpežnú výpravu v záujme jednej krachujúcej veľmoci, by neznelo moc dobre?
Zaujímavé, že tieto problémy neboli, kým do Ukrajiny niekto nenalial 5 mld. USD s dovetkom "F**k the EU".


tmiro
tmiro | 23.2.2022 21:17

Vďaka bohu jojo 19:17, tak predsalen niečo robia! Konečne aj pozitívna správa!

A ja sa musím ospravedlniť všetkým tým kokotom, ktorí vypisovali, že lockdown je preto, lebo celé roky covidu môžu potom nenapadne, keď ľudia musia sedieť doma, prúdiť vojaci z USA na vostočnú ukrajinsku gránicu a začnú tam onedlho inváziu do Rasíji.

Ja som im ako nepricetny musel nadávať do retardovanych že tam nie je ani jeden Američan, ako môžu byť takí degenerati..

No a nemal som pravdu. Je ich tam 300.
Sypem si popol na hlavu.


tmiro
tmiro | 23.2.2022 21:22

Inak tip, že Danka komentujúci vysmievajú oveľa viac ako blahu:
Dankovi neplatí smer 10.000 mesačne ci koľko na reklamu a FB plus tim niekoľkých "chalanov" (Blaha), ktorý mazu a blokujú.


Nathanael
Nathanael | 23.2.2022 21:23

Jojojo: Takže Rusi idú šľachetne zachraňovať nešťastných nesvojprávnych Ukrajincov, z ktorých USA narobili zombíkov, čo zabudli, že vlastne žiadni Ukrajinci neexistujú a že sú vlastne tiež Rusi. A na svete sú všetci zlí, nikto nechce nezištne pomáhať. USA sú ako Hitler, samozrejme. Spojenci USA sa nimi stávajú pod nátlakom z USA, zo strachu, že ich USA zničia, ako sa bál Tiso Hitlera. A - samozrejme - nijaký objektívny prieskum verejmej mienky na Ukrajine neexistuje, pravdu pozná len Putin a Jojojo...
PS - lúpežná výprava - to myslíš vstup ruskej armády do Ukrajiny? Nepomýlil si sa?
PS2 - mať radcu zo zahraničia je, samozrejme nehorázne. Čo si to Šatan dovolil, že povolal akéhosi Kanaďana za trénera...
PS3 - čo by sa podľa Teba stalo, keby si Rusi dianie na Ukrajine vôbec nevšímali. Keby nechali Ukrajinu vstúpiť do NATO, do EU, mať u seba US vojakov, zbrane a všetko to ostatné? Čo by sa akože stalo? NATO by napadlo pokojné Rusko?
A nie je to náhodou tak, že oligarchia sa bojí tých poradcov tak, ako u nás Fico? Lebo chcú zavádzať hnusné západné spôsoby, pri ktorých by nemohli toľko kradnúť a hrať sa na cárov a iných doživotných vládcov? Iste, to by Putinovi nerobilo dobre. Ale čo bežní ľudia? Aj tým by bolo zle? Aj nám je tu zle? Horšie ako za Mečiara?


Xytrolin
Xytrolin | 23.2.2022 21:50

@Jojojo: Ako sa Američania rozťahujú na Ukrajine? Akože bez pozvania? Či sú obézni tí páni a zaberá každý 2 stoličky? :D Už ste na smiech s týmito akože alarmujúcimi zisteniami!Predstav si, že je to normálne, a ja by som bol rád, keby si toto uvedomila aj naša administratíva a pozvala sem viac skúsenejších expertov z USA. A kľudne aj z Fínska, lebo však skúsenosti z lesa sa hodia ;) Jednoducho Ukrajina si uvedomila, že je prelezená RUSKYMI špiónmi a pozvala si ľudí zvonka, na ktorých je spoľah... Čisto technokraticky správne a ešte aj dobré ako politický signál. Len tu debila Danka napadne nejaká alegória s Mexikom :D Asi veľa tequily, pán Danko, niečo ste zase popili? :D


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 22:02

Jasné Natanhael, prepáč, opravujem: Amíci nezištne pomáhajú Ukrajincom, lebo chcú, aby sa mali lepšie. To bude isto ono!
A posledné roky sa veru majú, ako sa ešte nemali. Teraz, keď je bohatý Donbas na východe rozbitý, tak zbedačenému západu nezištne, na úver predali zbrane, aby mohli ísť Ukrajinci do vojny za skvelú budúcnosť bez oligarchov a ruskej hrozby.
Pozn.1: Porošenko nie je oligarcha, on je filantrop. Niečo ako Eset, vieš?
Pozn.2: Hnusenému Putinovi asi trošku vadí, že by mohol mať emerický jadrový arzenál 4 minúty od Moskvy... nechápem prečo? Mali by sme aj tým Rusom pomôcť, aby sa mali lepšie. Ako v 90. rokoch: vtedy neriešili Ukrajinu, väčšinou rozmýšľali, čo budú na druhý deň jesť.


Xytrolin
Xytrolin | 23.2.2022 22:06

@Jojojo: Daj si radšej liečivá, rinú sa ti z úst bľaboty ako "emerický" "eset" "jadrové zbrane" "Donbas" (apropos a prečo ho teda Rusi zničili, keď tam údajne žijú ich ľudia?!) "Porošensko" "filantrop"... Začni prosím Ťa brať medikáciu a trošku si oddýchni od internetu... choď do prírody, uvoľni sa...


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 22:17

Chytolín nevieš náhodou, kto robil kampaň Jeľcinovi a kto mu radil pri tranformácií socialistického Ruska na trhovú ekonomiku?


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 22:26

Inak asi si to pamätáš zle: Donbas nezničili Rusi, ale Protiteroristická operácia ukrajinskej armády pod vedením pučistickej chunty z Kyjeva. Však aj Kyjev zo začiatku vyzeral ako vojnová zóna. Donbas si iba dovolil vyhlásiť neposlušnosť k tomu bordelu v Kyjeve.


tmiro
tmiro | 23.2.2022 22:28

Prečo by sa Putin a jeho oligarchovia báli USA a ich zbraní na hranici?
USA sa nechali ruinovat vojnou v Iraku aj v Afganistane, vyhrať nad Ruskom by bolo ešte drahšie a ťažšie, už ani nehovoriac o tom, že práve na to majú ti rusaci atomofky, že keby im hrozila porážka, tak ich použijú a práve týmto chcú odstrašiť útok.

To isté platí aj pre Putlera, napriek tej jeho 20 ročnej stabilite a "prosperite" jedine co dokázal, bolo čerpať peniaze z prameňa zo zeme z ropy, plynu, zlata a diamantov mimochodom z ukradnutéj zeme sibírskym narodom a rozdeľovať ti peniaze silovikom, oligarchom, úradníkom, armáde. Takže vyhrať na EU alebo USA by preňho bolo ešte drahšie a ťažšie ako pre USA. Takže nezautoci na nato. Hra sa hry iba v "ruskom svete" = Kazachstan, Gruzínsko, Arménsko, Ukrajina, Bielorusko bohvie prečo. Možno aby si dvíhal volebné preferencie a psychpatovi mu je jedno koľko tisíc ľudí takto pozabíja len za to aby bol vo funkcii trochu dlhšie a dal si ešte viac pozlatit svoj palác.


Jojojo
Jojojo | 23.2.2022 22:31

Chytrolín tiež si možno nepamätáš, že aj Ľvov vtedy poškuľoval po pripojení k Poľsku. A Maďari zase poškuľovali po Zakarpatskej Ukrajine.


Xytrolin
Xytrolin | 23.2.2022 22:45

@Jojojo:žiješ vo vlastnom svete, povedal som - lieky a oddych od internetu.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader